Blog

6 pomysłów na niestandardowy prezent!

z19777664QPlatforma-nad-ziemia

Zrealizowałeś już wszystkie z 108 pomysłów na prezent dla FIT-girl?

Skończyły Ci się pomysły na oryginalne prezenty?

A może szukasz czegoś wyjątkowego?

Przeszperałam Internet za Ciebie 🙂

 

Trochę dziwił mnie fakt, że dużo bardziej podobały mi się oferty stricte dla facetów, niż jakieś ckliwe i super chillowe opcje dla pań. No, w sumie większość dzieciństwa przeskakałam po drzewach i wisiałam w “parówie” na trzepaku, więc jednak nie ma się  co dziwić.

 

Opcji jest sporo.

Zależy co lubi dany odbiorca prezentu i… i ile ma lat. Nie żebym generalizowała, ale pozytywnych poje…*, tj. zakręconych ludzi powyżej 50 roku życia nie jest jednak zbyt wiele, więc na tych to ostrożnie. Ale dla niewyżytych młodziszy prezenty jak znalazł! I wbrew pozorom nie są aż tak wysokobudżetowe jakby się wydawało (bynajmniej nie wszystkie).

Zawsze fajnie jak wielkanocny zajączek przykica z czymś mega niespodziewanym 🙂

 


 

 

Żywieniowa tematyka mojego bloga obliguje mnie do rozpoczęcia od FANÓW PODNIEBIENNYCH ROZKOSZY.

Jeśli Twój odbiorca prezentu należy do jedzeniowych hedonistów, a jednocześnie chcesz mu zapewnić dreszczyk emocji to DINE IN THE DARK będzie ja znalazł! Jak sama nazwa wskazuje – randa w ciemności! Zasłaniają Ci oczy i w totalnej czerni spożywasz romatico kolację (super opcja jeśli Twoja druga połówka zbytnio rozprasza Cię swym pięknym obliczem lub… lub wręcz przeciwnie :P). Z biologicznego punktu widzenia powiem Wam, że to musi być miazga, bo wyłączając jeden zmysł (=oczy=wzrok) intensyfikują się pozostałe zmysły, a więc maksymalizuje się wyczuwalność smaku. Mam tylko nadzieję, że mają dobrego kucharza… 😛

 

DITD_web_baners_HP_main

 

adreshttp://dineinthedark.pl/


 

 

Jeśli jednak oprócz podniebiennych rozkoszy chcesz i skosztować tych PODNIEBNYCH to DINNER IN THE SKY przychodzi z pomocą! No normalnie siadasz sobie przy stoliku, pałaszujesz pyszne śniadanko, aż tu nagle upgrade`ują Cię na wysokość 50 metrów! Nieźle nie? I nagle reklama Algidy staje się prawdą! Jesz i pływasz w chmurach! Booosko, nie?!

 

 

z19777664Q,Platforma-nad-ziemia

 

adres: http://www.totalevents.pl/


 

 

Jeśli jednak chciałbyś skosztować powietrza bez posiadania gruntu pod nogami to SKYDIVE wychodzi naprzeciw!

Oczywiście mowa o skokach spadochronowych i, oczywiście jeśli mówimy o kwestii prezentu, to w tandemie (czyli nie skaczesz sam tylko przypięty do wykwalifikowanego instruktora). Ja nie wiem czemu skoki spadochronowe kojarzą się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Wbrew wszelkim pozorom – skoki spadochronowe z np. samolotu są mega bezpieczne. Owszem, super extremalne, ale bezpieczne 😉 Wiem co mówię – mój facet ma już -set skoków za sobą i nadal żyje 🙂 Z resztą – tego to sama będę niebawem próbować  (póki co jestem non stop maltretowana przez Damiana filmikami i zdjęciami ze skoków – nie, broń Boże nie narzekam :D).

 

skydive

skydive

12499371_990939394319395_439936_o

obejrzyjcie koniecznie 🙂

Spełnione marzenia Irka 🙂

Posted by Da Dam on Sonntag, 29. September 2013

 

adres: https://skydive.pl/


 

 

Jeśli jednak pogoda sprzyjać nie będzie, a chcesz koniecznie zafundować latanie w przestworzach to dobrą opcją będzie tunel aerodynamiczny PROFLY. No, nie ukrywam, że jest to jednak opcja dla osób, którym trochę hajsu zbywa, ale spróbować na pewno warto 😀

 

12592557_1105519659492183_9040417823077770601_n

 

 

adres: https://profly.pl/


 

 

Jeśli jednak zamiast żywiołu latania, wolisz zafundować błotne i przyziemne doznania to super opcją jest off road ADVENTURE TOUR, czyli po prostu wsiadasz do ogromnego Jeepa (czy coś, nie znam się na samochodach :P) i jada po mega dziurskach, kałużach i praktycznie drzewach 😛 Jak dla mnie zabawa musi być genialna, zresztą – od dawna chcę tego spróbować!

 

54ca5fe7a9a4a_-_top-off-road-01-0914-de

Off_road_imprezy_integracyjne_4

 

adres: http://adventuretour.pl/


 

 

Dla ochłody po tych wszystkich wrażeniach zbawienny będzie MASAŻ KOSTKĄ LODU. Hahaha, no, sama ani nie wiedziałam, że coś takiego można kupić, ale jak widać i na to są nabywcy 😛

 

Masaz-kostka-lodu-warszawa-zdjecie-1-1

 

adres: https://katalogmarzen.pl/pl/o/Masaz-kostka-lodu/Warszawa


 

 

Co wybierasz?

Zaskoczenie gwarantowane!

… byle tylko pozytywne 😛

Napisz komentarz